Kancelaria Radcy Prawnego Oliwia Janik Bruggeman

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
tel. +48 509-472-742
e-mail:kancelaria@kancelaria-leba.pl

Wynagrodzenie

Forma współpracy w zakresie obsługi prawnej uzgadniana jest z Klientem indywidualnie i jest uzależniona od jego potrzeb.

W przypadku podmiotów prowadzących działalność gospodarczą, najlepsze efekty daje nawiązanie współpracy ryczałtowej, która Kancelarii pozwala poznać wszystkie aspekty i problemy prowadzonej działalności, a Klientom daje poczucie spokoju i możliwości stałego i bezpośredniego kontaktu z radcą prawnym.

W przypadku klientów indywidualnych, koszt udzielenia standardowej porady prawnej jest  ustalany ryczałtowo z góry, w zależności od stopnia skomplikowania sprawy. Niemniej jednak, zważywszy, że Kancelaria hołduje zasadzie pełnej transparentności rozliczeń, wynagrodzenie za świadczone usługi może także zostać ustalone na podstawie liczby przepracowanych godzin, w oparciu o stawkę ustaloną z Klientem.

Podstawę rozliczenia spraw procesowych stanowi Rozporządzenia Ministra Sprawiedliwości z dnia 28 września 2002 r. w sprawie opłat za czynności radców prawnych oraz ponoszenia przez Skarb Państwa kosztów pomocy prawnej udzielonej przez radcę prawnego ustanowionego z urzędu. (Dz. U. z dnia 3 października 2002 r. z późn. zmianami).


order viagra online